Žiadne adoptovateľné, zabavené zvieratá zabité vo Fargo v štáte N.D., minulý rok

libry a prístrešky v komunite Fargo, N.D., nezabil v roku 2013 žiadnych adoptovateľných psov alebo mačiek, podľa Humane Society of Fargo-Moorhead . Nie jeden.

A viete, čo sa stane, keď útulky nezabíjajú zdravé zvieratá? Získajú podporu komunity! Ľudia sa s väčšou pravdepodobnosťou dobrovoľne prihlásia. Je oveľa pravdepodobnejšie, že budú darovať. Je oveľa pravdepodobnejšie, že odporučia útočisko ako príjemné miesto na návštevu a podporu.

Jedným zo spôsobov, ako by som rád pomohol podporovať prístrešky, ako je HSFM, je pomôcť sponzorovať poplatky za adopciu niektorých zvierat čakajúcich na domy.

V súčasnosti získavam peniaze prostredníctvom thismutt.com, aby som sponzoroval adopčný poplatok v zmesi Black Lab/Pitbull menom Gemini na adopciu s humánnou spoločnosťou. So svojím poplatkom za adopciu sa znížilo alebo úplne pokrylo, Gemini má väčšiu šancu na rýchlejšie sa adoptovať, z tohto dôvodu vytvára priestor v útulku pre nového psa. AKTUALIZÁCIA: Gemini má adopciu v dielach!

Chcel by som dať špeciálny výkrik na útočisko Cats Cradle vo Fargo za všetku jeho tvrdú prácu, aby sa ubezpečila, že každá adoptovateľná mačka ju v roku 2013 vyťažila z libier.

Pre oveľa komplexnejší pohľad na štatistiku Fargo’s Libra môžete vidieť môj príspevok z minulého roka na štatistikách libier v roku 2012 alebo príspevku Humane Society v štatistikách 2013. Podľa štatistík libry moje srdce ide na približne 100 zabavených divokých mačiek, ktoré boli zabité v roku 2013.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *