Leo, ako aj jeho nebezpečne ostré zuby

AddsTis, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwittertwittertwitterShare to PinterestpinterestPinterestShare do MoreaddThismore4

Verte tomu alebo nie, to je Leo na oboch obrázkoch!

Wow. Moje úžasné bitky nahradilo divoké monštrum. Jeho pôvabné kúsky sa zmenili na plnohodnotné chomps, aj keď jeho zuby sú stále malé, sú mocné. Moje prsty, ako aj ramená sú vojnovou zónou. Bad Erich to má horšie. Z nejakého dôvodu to Leo rád vyberie oveľa viac ako ja. Môže to byť preto, že mám nízku toleranciu bolesti a viac.

V tejto chvíli si nie som istý, čo je horšie: nočník alebo zubné tréne. Bez ohľadu na to, do akej miery sa veľakrát alebo rôzne metódy snažíme prinútiť Leo, aby nás prestal hrýzť, stále pokračuje. Najprv sme sa pokúsili nahlas uviedli „ow“, ako by to urobilo ďalšie šteniatko, ale to ho len vyvolalo, aby na nás začal štekať. Potom sme sa pokúsili prestať hrať a postaviť sa, čo však viedlo k oveľa štekajúcemu a hryzeniu na naše oblečenie aj nohy. Rovnako sme sa ho snažili rozptýliť tým, že si do úst vloží hračku, ale predpokladám, že naše telo je oveľa uspokojivejšie pre žuvanie namiesto hromady hračiek, ktoré ho obklopujú, vrátane jeho preferovanej hračky, Max. Ako trochu úsilie o poslednú priekopu sme dostali Sentryho zastávku tohto návykového modifikačného spreja, ktorý vydáva prekvapujúci syčiaci hluk spolu s upokojujúcimi feromónmi, ktoré sú naznačené, že rozptyľujú, ako aj vykopávajú vášho psa. Leo má na to najbizarnejšiu reakciu. Keď to najprv zhasne, urobí v kruhu rýchly kúsok „šteňa“ v kruhu a potom sa zníži a relaxuje.

Našťastie nezničil žiadny druh domácich predmetov. Ešte. To môže byť, pretože ho baví ako jastrab v akomkoľvek čase. To isté však nemôžem uviesť presne pre seba. Keď som sa snažil strhnúť prepravku sám, vytiahol som kúsok zo steny (prepáč, Erich). Bohužiaľ pre mňa, nemohol som to viniť na Leo, pretože to bolo rovnako vysoko.

Kvôli prstom, prosím, dovoľte mi, aby som presne pochopil, ako sa dostať cez pódium zubov v komentároch nižšie!

Pet Dog Behaviordog TrainingDogs

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *