Zabráňte srdcovému srdcu zlata Giveaway!

Add, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestPinterestPirestShare pre MoreaddthismoRe17

Väčšina rodičov domácich miláčikov vie, že mačky a psy potrebujú ochranu srdcových červov, ale nemusia si uvedomiť, prečo je potrebná celoročná ochrana. Na počesť mesiaca povedomia o srdcovom červoch a na pomoc s potrebami prevencie srdcového červov vášho domáceho maznáčika, Petmeds® rozdáva darčekový certifikát vo výške 100 dolárov.

Ochorenie srdca je jedným z najsmrteľnejších zdravotných stavov, ktoré postihujú psy a mačky. Vďaka veľkej dostupnosti preventívnych liekov pre prevencie srdca je to tiež jeden z najdôležitejších. Rodičia domácich miláčikov, ktorí mohli preskočiť dávky alebo oneskoriť obnovenie predpisu kvôli zaneprázdneniu, si nemusia uvedomiť, aké zásadné – a ľahké – je to udržať chránené svoje rodinné domáce zvieratá.

Mačky a psy dostávajú srdcový červ od uhryznutia infikovaného komára. Zatiaľ čo komáre sú väčšinou aktívne počas horúceho, vlhkého počasia, môžu zaútočiť na rodinné domáce zvieratá kedykoľvek je to 50 stupňov Fahrenheita alebo teplejšie a dokonca môžu žiť interiéry. Prípady srdca sa zaznamenávajú vo všetkých päťdesiatich štátoch.

Väčšina preventívov srdcového červov má podobu lokálneho ošetrenia na mieste alebo chutnej žuvacej tablety, ktorá sa poskytuje mesačne. Preventívne produkty pozostávajú z aktívnych zložiek, ktoré eliminujú larvy srdcového červov z krvného obehu skôr, ako môžu dozrievať na dospelé srdcové červy spôsobujúce ochorenie. Vzhľadom na to, že preventívni pracujú tým, že zabíjajú larvy, ktoré vyzdvihli predchádzajúci mesiac, je nevyhnutné dať im celoročne.

Prevencia srdcových červov eliminuje nielen srdcový červ, ale aj iné vnútorné parazity, ako sú biče a škrkavky, a niektoré dokonca zabíjajú blchy a kliešte. Dať im celoročne je jednou z najjednoduchších vecí, ktoré môžete urobiť, aby ste zabezpečili zdravie vášho domáceho maznáčika.

Rodičia psov a mačiek sú pozvaní, aby vstúpili do Petmeds® Heart of Gold Giveaway, aby ste mohli vyhrať darčekový certifikát vo výške 100 dolárov na prevenciu srdcových červov.

Rozdávanie trvá od piatku 1. apríla 2022 do štvrtka 28. apríla 2022. Každý, kto vstupuje od 12:01 východného času („ET“) 1. apríla 2022 do 28. apríla 2022 o 23:59 ET vyhrať. Bude tu jeden víťaz. Komentár nižšie zadajte.

Rodičia domácich miláčikov si môžu kúpiť prevenciu srdca mačiek alebo psa spolu s ďalšími liekmi a dodávkami na predpis na Petmeds.com. Prihlásením sa na autoship môžu ušetriť ďalších 5% zľavu na predpis svojho domáceho maznáčika a zároveň zaistiť, že vždy majú svoju ďalšiu dávku včas.

Vyhrajte darčekový certifikát vo výške 100 dolárov od Petmeds®! Sú vaši rodinní domáce zvieratá chránené po celý rok? Dajte nám vedieť nižšie, čo robíte, aby ste zastavili srdcový červ, a vy by ste mohli vyhrať darčekový certifikát vo výške 100 dolárov na prevenciu srdcových červov! Výherca bude náhodne vybraný v pondelok 2. mája, takže každý, kto sa zúčastnia, má šancu vyhrať! K dispozícii bude jeden (1) víťaz veľkej ceny. (Obmedzené na obyvateľov USA) Veľa šťastia!

Gratulujeme nášmu víťazovi veľkej ceny Al Verdini v New Yorku. Dajte si pozor na e -mail od nás! Táto súťaž sa skončila, ale nezabudnite osláviť Národný mesačný domáci mesiac tým, že trávite čas v kuchyni s domácim miláčikom a darom nášho sviatkov.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *