Ako si vyrobiť vianočné ozdoby na labku

Vianoce je čas plné rodiny a špeciálnych spomienok.

Úžasným spôsobom, ako zahrnúť svojho domáceho maznáčika do tejto špeciálnej sezóny, je vianočná ozdoba s labkou. Vytvoril som si vlastný veľmi jednoduchý, veľmi osobný ornament tlače labky pomocou súpravy od Sculpey.

Sculpey je ľahko použiteľná hlina, ktorú môžete tvarovať, rezať, pečiatkou a pečieť, aby ste mali dlhotrvajúcu osobnú pamiatku.

Vedel som, že chcem záznam o výtlačku labky môjho psa Baxtera, a tak som v mojom miestnom remeselnom obchode vyzdvihol súpravu Sculpey. Existuje súprava pamiatkovej súpravy špeciálne pre rodinné domáce zvieratá, ako aj pre deti pre deti. Vlastne som dostal detskú súpravu pamiatkovej súpravy, aj keď som ju použil na Bax! Buď musí pracovať.

Scupley používa vo svojom obchode 20% zľavu s kódom: Mutt20

Spoločnosť tiež používa prezradenie slapky Paw Print Kit pre dvoch šťastných víťazov. Zanechajte komentár na konci tohto príspevku a zadajte! AKTUALIZÁCIA: Dávajú darčeky!

Použite kód: MUTT20 pre 20% mimo kliknutia tu

Viac o súprave Sculpey Paw Print Kit

Súprava obsahovala všetko, čo som potreboval na výrobu môjho ozdoby: pokyny, forma prsteňa, stylus na napísanie mena môjho psa, stuha na zavesenie hotovej ozdoby, dokonca aj trochu valcovacieho špendlíka, aby sa hlina vyrovnala.

Ako si vyrobiť vianočné ozdoby s labkou

Všetko som rozbalil a niekoľkokrát som si hltal hlinu podľa pokynov.

Potom som ju sploštil do formy prstami a niekoľkokrát ju prevrátil valivým kolíkom, aby som ho získal skvele a hladký.

Veľmi opatrne som vytiahol hlinu z formy. Trochu to zaseklo a ja som sa snažil natiahnuť ho z najlepšieho kruhu alebo dať na hladký povrch, ale veľmi dobre držal svoj tvar.

Zistil som, že mám veľa hliny na vyplnenie formy. Niektoré z nich pretekali hranu, tak som ju odrezal a odhodil ju. (Aj keď by som si želal, aby som si myslel, že urobím dojem na palubu mojej dcéry alebo dokonca ďalšiu tlač labky pre našu mačku, Ralph.)

Vkĺzol som disk na tanier pre ďalšiu fázu: tlač labky. Našiel som svoju obeť milovaného Baxtera a prerušil som jeho zdriemnutie tým, že mu rozmazával labku do hliny.

Nehanbite sa v rozmach. Chcete veľkú hlbokú tlač, takže zatlačte labku vášho psa do hliny asertívne. Len v prípade, že došlo k zvyškom z hliny, utrel som si labku čistý mokrým utieraním.

Baxter a jeho pomocník skontrolovali moju prácu (jedna mala oveľa viac záujem ako druhá).

Potom som strčil dva diery cez hornú časť disku pre stuhu a napísal Baxterov názov pomocou dodaného stylusu.

Vkĺzol som ornament do rúry a pečil som ju pri 275 stupňoch po dobu 30 minút, aby som ju zatvrdil.

Ozdobenie hlinenej labky sa ukázalo dobre!

Ozdoba vyšla skvelá a solídna. Zliekala som stuhu cez otvory a ozdoba bola úplná.

Aj keď by ste si želali prispôsobiť sa ďalej, môžete ľahko namaľovať ozdobu remeselnou farbou.

Páči sa mi, že Baxter má svoj vlastný špeciálny ozdoba na strom a mám rád ešte oveľa viac, že ​​si budeme mať túto pamiatku po celé roky.

Objednajte si súpravu Ornament Paw

Tu si môžete kúpiť súpravu Paw Print súpravy od Sculpey. Použite kód MUTT20 na 20% zľavu na čokoľvek v obchode. Kliknite tu.

Rozdrvanie – Vyhrajte súpravu vianočných ornamentov s labkou pre svojho domáceho maznáčika!

Sculpey rozdáva jednu súpravu Paw Print Kit dvom šťastným čitateľom v USA!

AKTUALIZÁCIA: Darček sa skončil. Gratulujeme Melody a Janice P.!

Už ste niekedy vzali psa s labkou?

Dajte nám vedieť v komentároch!

autor [AUTOR_IMAGE TIMTHUMB = ‘ON’] https://www.thatmutt.com/web/wp-content/uploads/2015/12/julia-and-baxter.jpg [/autor_image] [autor_info] Julia Thomson na to píše Mutt o správaní psov a tréningu domácich miláčikov, pracujúcich psov a život na jej farme v Ontáriu v Kanade. Má sladkú, laid-back boxer mix s názvom Baxter. Je tiež blogerkou doma na 129 hektároch, kde píše o svojich dobrodružstvách života a renovácie pre domácich majstrov. [/AUTOR_INFO] [/AUTOR]

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *