Black Lab Mix Up na adopciu

Stormy The Black Lab Mix je na adopciu so 4 luv záchrany psov vo Fargo. Vydávam ju na svojom blogu, pretože som ju začal brať na týždenné behy a viem, aký je to skvelý pes!

Tento mutt sa počas nášho nedávneho behu správal tak dobre. Počul som, že by rada ťahala, keď vidí iných psov, ale nevideli sme nikoho iného. V skutočnosti som bol ten, kto robil ťah, povzbudil som ju, aby zdvihla tempo!

Majiteľ spoločnosti Stormy sa zaväzuje trénovať a zapísal ju do triedy poslušnosti v klube Red River North Dog Club.

AKTUALIZÁCIA: Stormy bola prijatá!

Stormy určite bude mať náskok na výcviku pre šťastného človeka, ktorý ju adoptuje. Sedela a zostala pekne, keď som ju vyfotil.

Hádam, že bola šťastná, že mala moju plnú pozornosť! Je to taký priateľský, milý pes. Jej hlavný „problém“ je typický pre laboratórium – vysoká energia.

Napriek tomu je Stormy druh psa, ktoré toľko rodín hľadá – priateľské so psami, mačkami a ľuďmi.

V parku psov miluje hrať sa s ostatnými psami. Tiež vychádza skvele s ostatnými zvieratami v jej pestúnskom dome – jeden pes a tri mačky! Nielen to, ale búrlivý je Housebroken a chovateľská stanica. Keď som ju vložil do chovateľskej stanice, nekryje ani neplač. dobré dievča!

Hádam, že Stormy je čierny nemecký pastier a zmes čiernej laboratória. Jej dlhé telo a uši mi pripomínajú pastiera, ale kto to naozaj vie?

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *