Zábavná pohľadnica psov, ktorí nosia top klobúky a okuliare, ktoré sú vzaté na vozík – naozaj!

Akonáhle naraz, najvyšší luxus v detstve hral mal malý vozík alebo vagón, ktorý by mohol byť ťahaný vyškoleným kozím alebo rodinným psom. Shetlandské poníky boli zriedkavé a dosť drahé až do začiatku 20. storočia. Táto zábavná pohľadnica, ktorá môže byť kanadská, ukazuje mladý chlapec s veľmi dobrým malým vozom, ktorý bol v skutočnosti pravdepodobne určený na použitie s uvedenými poníkami – ale on je “riadenie” pár veľmi zábavných psov. Dievčatko, ktorého sa pozerá byť jeho sestrou, je predstierať, že používa staromódne spinning koleso. Pozrite sa na podrobnosti nižšie!

Pohľadnice neidentifikovaného mladého chlapca a dievčatá s psom ťahanie košíka – nosenie okuliarov a top klobúky. Velox pohľadnice, prípadne kanadský, asi 1920.
Detail fotografie vyššie.

Myslím si, že títo dvaja dlhotrvajúci psi sú súrodenci. A nielenže majú na sebe top klobúky a okuliare, ale držia hlinené rúry v ich čeľuste!

Nemám predstavu o okolnostiach. Určite si želám, aby som pre týchto detí a psov identity! V každom prípade je to len jeden ďalší príklad humor a hra, ktorý bol, a je typicky spojený s držiteľom PET.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook
Viac

Linkovaný
Tumblr

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

“Crosby’s Hungry Domáce zvieratá”: Raňajky so psom, Cat a Parrot, okolo 1907march 29, 2018in “mačka fotografie”
BULLDOG HUMOR: KOMENTÁREAZUJÚCICH KARTOVÝCH KARTOVEJ KARTY NA SIVERNOGS v City Liferemarch 22, 2017in “Reklamná karta”
Hračky pre psov: pobavenie z dvoch bodov viewoctober 26, 2017in “zviera humor”

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *