Dajú sa psy alebo mačky kŕmiť vegetariánskou stravou?

Addthis zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestPinterestPinterestShare do Moreaddthismore

Ako oveľa viac a oveľa viac klientov skúma vegetariánsky životný štýl, skúmanie vegetariánskych receptov sa stáva oveľa častejším u psích aj mačiek. Aj keď som tam videl niekoľko diét, ktoré dokážu dodať všetky živiny, ktoré mačka potrebuje vo vegetariánskom formáte, určite spochybňujem platnosť a bezpečnosť takýchto diét, pretože mačky sú povinné mäsožravce, čo naznačuje, že vyžadujú mäso a určité zvieratá. Aminokyseliny ako taurín vo svojej strave.

Skutočné vegánske recepty na mačky sú takmer nemožné urobiť aj vedcami, ako aj veľmi nákladné. Zatiaľ čo psy sú omnoho všemocnejšie, je možné, aby sa vegetariánske jedlo primerane použilo. Niektoré výnimočné domáce recepty nájdete v kompletnom sprievodcovi prírodným zdravím pre psy a mačky od Richarda Pitcairna, DVM, Ph.D.

Existuje niekoľko vegetariánskych komerčne dostupných potravín pre domáce zvieratá pre psy, ako je Petguard, ktoré pochádzajú od veľmi dôveryhodnej spoločnosti. Ak klienti trvajú na sledovaní domácich receptov nájdených na internete pre vegetariánske recepty, musí sa konzultovať s veterinárnym výživovým pracovníkom s certifikáciou predstavenstva (t. J. www.balanceit.com), aby sa zabezpečila primeraná úroveň živín.

Výživa

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *