Appa’s King: Chase je teraz kráľ!

Poznámka: Tento rozhovor sa uskutočnil pred odchodom do dôchodku Steva Kinga s účinnosťou od 31. decembra 2021. Slúžil v priemysle domácich miláčikov už desaťročia a želáme mu v jeho nových podnikoch dobrú dobu. APPA vykonáva nové hľadanie prezidenta a generálneho riaditeľa.

Opýtajte sa niekoho na to, ako dostať domáceho maznáčika počas pandémie a odpoveď je rovnaká: „Ako som predtým bez neho žil (alebo ona?)!“ Steve King, American Pet Products Association (APPA) Prezident a generálny riaditeľ z celého srdca súhlasí. GoodNewsforpets.com redaktor Lea- Ann Gerdinder je už dlho obdivovateľom Kráľovskej práce na ľudskom zväzku. Nedávno sa podelil o príbeh o tom, ako jeho milovaný domáci miláčik prišiel do života jeho rodiny, prácu združenia počas pandémie a poznatky za 103,6 miliárd dolárov v predaji Pet Industry v oblasti priemyselnej správy v roku 2020 – a čo oveľa viac očakávať v roku 2021.

Začnime základmi. Povedzte nám o Chase The Beagle.

Keď začala pandémia, nemali sme domáceho maznáčika. Stratili sme psie a rozhodli sme sa, čo robiť ďalej – rovnako ako mnohí rodičia domácich miláčikov sme neboli celkom pripravení znova sa prepadnúť. Môj partner a ja sme pracovali z domu a povedali sme, že musíme získať iného psa. Takže, Chase The Beagle prišiel do našich životov.

V minulom roku sme ho v júli adoptovali v júli, a tak ako aj oni, prešiel do našich sŕdc. Milujeme ísť von na našu loď a on to tiež miluje. Stále som v správnej rade Pet Partners a Pet Partners sponzoruje každý rok najväčšiu psovú prechádzku na svete a ja sme sa toho zúčastnili. Je to len fantastický doplnok k našej rodine.

Úvahy postgandemické

V roku 2019 ste boli menovaní prezidentom a generálnym riaditeľom spoločnosti Appa. Pandemický hit v roku 2020, len rok po práci. V čase Global Pet Expo 2020 nám všetkým chýbali naši kolegovia v Ázii a ešte sme nevedeli, čo je pred nami. Nejaké úvahy o tom, ako sa to cítilo v roku 2020 a ako sa to teraz cíti?

Rovnako ako všetci ostatní nás zarazili závažnosťou pandémie. Na začiatku, okrem účinkov zákazu cestovania z Číny a neschopnosti našich kamarátov a kolegov odtiaľ zúčastniť sa na show, sa prakticky zdalo, že to bola spoločnosť taká typická, keď sme boli minulý rok na Global Pet Expo. Nevedeli sme, že do jedného mesiaca sa celý svet vypne. Appa sa hneď pozrel na to, ako sme potrebovali zmeniť to, čo sme urobili, aby sme pomohli našim členom – opäť nevedeli, ako dlho bude pandémia. Mnoho ľudí cítilo, že hovoríme o týždňoch, nie o mesiacoch a mesiacoch, ktoré sa zmenili na rok. Appa začala ponúkať vzdelávací obsah pre našich členov, ktorý sa točil okolo zaobchádzania s rôznymi aspektmi pandémie.

Záležným premiestnením, ktoré sme urobili, bolo pomôcť našim členom využívať rôzne vládne programy, ktoré sa implementovali na pomoc spoločnostiam v tom čase, t. J. Zákon o Cares a program ochrany výplaty (PPP). Mali sme webináre o témach vyvinuté na pomoc spoločnostiam prežiť. Appa spolupracovala s Pet Industry Industry Advisory Council (PIJAC) a ďalšími priemyselnými organizáciami, aby sa obchody s domácimi zvieratami vyhlásili za životne dôležité spoločnosti, aby maloobchodné obchody s domácimi zvieratami mohli naďalej fungovať. S mnohými ďalšími predajcami, ktoré boli zatvorené, bolo to skutočne nevyhnutné, pretože majitelia domácich miláčikov zjavne potrebovali miesto na získanie jedla a dodávok, ktoré potrebovali pre svojich domácich miláčikov.

Uskutočnili sme sériu pulzných štúdií Covid-19, ktoré sa zamerali na správanie majiteľa domácich zvierat a trendy v porovnaní s tým, ako videli svoje zvieratá počas pandémie a ako sa ich nákupné praktiky zmenili. To pomohlo našim členom pochopiť, čo robia spotrebitelia, a skutočne ponúkali hodnotu počas životne dôležitého času.

Domáce zvieratá, ktoré nám pomáhajú cez pandémiu

Boli ste neúnavným majstrom sily dlhopisu človeka a zvieraťa prostredníctvom „Pets v triede“ a starostlivosť o domáce zvieratá sa počíta pred tým, ako sa stanete prezidentom a generálnym riaditeľom spoločnosti Appa. Ako nám zvieratá pomohli prostredníctvom tejto pandémie?

Ľudia sa pozerali na svoje zvieratá počas pandémie v húfoch. Schopnosť mať domáce zviera v domácnosti, keď ste nemohli byť s kamarátmi a dokonca aj ostatní členovia rodiny, bola nesmierne dôležitá. Celá sociálna izolácia a duševná únava, ktorú vyvolala pandémia, bola veľmi náročná. Určite, keď boli deti udržiavané doma a mať tak početné svoje ďalšie normálne aktivity, ktoré boli obmedzené ako šport a nedokázali komunikovať s ostatnými deťmi v škole s domácim miláčikom v ich dni.

V skutočnosti, keď niektoré z prvých kontrol stimulov vyšli do rodín v marci a apríli, zaznamenali sme veľký nárast predaja typov zvierat, ktoré by ste zvyčajne spájali s rodinami s malými deťmi. Predaj zvierat, ako sú morčatá a škrečky, skutočne zvýšil ako priamy výsledok ľudí, ktorí majú vo vreckách nejaké ďalšie peniaze, aby sa deti bavili a neschopnosť ich minúť za veci, ako sú pobyty a cestovanie. Medzi týmito dvoma vecami bola priama korelácia.

Pokračujúci rast v láske k malým zvieratám

Milujeme naše psy a mačky, ale v skutočnosti podľa aPPA, kategória malých zvierat zvýšila celkový nárast o 30 percent. Myslíte si, že v kategórii malých zvierat predstavuje oveľa viac aktivít?

Táto kategória zahŕňa vodné ryby, plazy, vtáky a škrečky, gerbily pre malé deti, o ktorých sme predtým diskutovali. Veľkým nárastom počas pandémie boli ľudia trávili doma oveľa viac času. Je pravdepodobné, že sa bude udržiavať v priebehu času. Tieto zvieratá sa budú musieť naďalej starať a potrebovať jedlo, dobroty a hračky. Budú musieť udržať zvieratá zdravé a šťastné.

Ďalším aspektom je sladkovodná nádrž na ryby, ktorá je súčasťou domácej dekorácie. Ľudia trávia doma omnoho viac času a strávili oveľa viac peňazí na modernizáciu celkového domáceho dizajnu a pridávaní vecí, ako je ohromujúca nádrž na ryby.

Počas pandémie sme hovorili skôr o hodnote zvierat. Vieme, že ryby najmä nižší krvný tlak a spôsobujú, že sa ľudia v čase vysokej úzkosti cítia oveľa ľahšie, ako sme práve prešli. Myslím si, že ľudia uvidia hodnotu nielen pri tom, aby domáce prostredie bolo oveľa ohromujúcejšie, ale aj to, ako sa cítia.

Adopcie psa a mačky dole

Adopcie psov a mačiek sú dole. Čo to predstavuje pre priemysel celkovo napredovanie?

Prístrešky nemali zvieratá (kvôli dovozným obmedzeniam a zatvorenia atď.), To bolo oveľa viac šoféru ako nedostatok záujmu zo strany verejnosti. Je nevyhnutné poznamenať, že adopcie predstavujú približne tretinu akvizície psov a asi 35% od mačiek. Dve tretiny týchto zvierat pochádzajú z iných zdrojov, samozrejme, jednou z rodín, kamarátov a chovateľov, a potom sa blúdia putujúce. Je to týkajúce sa toho, že číslo prijaté z útulkov bolo dole, ale pravdepodobne sa to odrazí.

Je nevyhnutné poznamenať, že ponuka psov bude držať krok s dopytom, najmä potom, čo sme videli, čo sme urobili s pandémiou. Počet zvierat, ktoré sú v amerických domácnostiach, sa zvýšil a dá sa očakávať, že budú pokračovať. APPA podporuje návrh zákona, ktorý bol zavedený v poslednom kongrese, ktorý bol zavedený tento rok s názvom: zákon o dovoze zdravého psov. Spolupracujeme so skupinami ako American Veterinary Medical Association (AVMA) a American Kennel Club (AKC) a ďalšími, ktorí by zlepšili federálny vládny dohľad dovážaných psov. Chceme sa ubezpečiť, že majú správnu veterinárnu certifikáciu, aby s týmito zvieratami neprichádzali potenciálne škodlivé zoonotické choroby.

Appa si myslí, že dovoz bude pravdepodobne stále dôležitejším zdrojom psov, ktoré nespokojujú prístrešky a iné zdroje. Chceme sa ubezpečiť, že tieto zvieratá sú zdravé a dobre sa o ne starajú. Tento návrh zákona by mohol byť nevyhnutným prvkom s peniazmi, ktorý by pomohol federálnej vláde regulovať tento dovoz oveľa bližšie.

Rast a trendy pre domáce zvieratá

Podľa APPA spoločnosť Pet Food and Lands viedla trh, pokiaľ ide o nárast objemu s predajom 42 miliárd dolárov alebo zvýšením o 15,1%. Existuje naďalej šírenie výberu produktu. Je objem v trendoch, skúška alebo zásobovanie? Vidíte túto kategóriu sploštenie ako pandémické hodiny?

Skladovanie potravín pre domáce zvieratá už ustúpilo. Včas bolo veľa problémov, že ľudia by nemohli získať jedlo pre svojich domácich miláčikov. To väčšinou ustúpilo, aj keď tu a tam existuje nejaký bodový nedostatok. Oveľa viac to súvisí s problémami s dodávkou surovín a niektorým spomaľovaním výrobného procesu v dôsledku cudzincových bezpečnostných protokolov. Vidíme, že pokračovanie trendu prémizácie spolu s problémom pre všeobecné zdravie domácich miláčikov, ktorý vedie k zvýšeniu predajných dolárov.

To, čo zasiahlo domov s seminármi, ktoré sa konali v Global, bolo to, že niektoré z najrýchlejšie rastúcich kategórií potravín pre domáce zvieratá sú kategórie vyšších koncov. Aj keď sú relatívne malá časť celkového trhu, ich rast je oveľa vyšší ako iné kategórie potravín. Chladené a čerstvé rýchle občerstvenie v minulom roku vzrástli o 21% a mrazené jedlo vzrástlo o 14%. Ďalším prvkom sú všetky nové zvieratá, ktoré sú v domácnostiach naďalej rastú a potrebujú oveľa viac jedla, takže to bude mať vplyv.

Nakoniec pravdepodobne uvidíme, ako sa tento rok objavia niektoré inflačné prvky v cenách komodít. Niektoré z odhadov, ktoré som videl, naznačujú približne o 5% zvýšenie cien potravín pre domáce zvieratá vo vnútri, jednoducho preto, že výrobcovia prechádzajú niektoré z zvýšených nákladov, ktoré majú pre suroviny.

Demografia majiteľa domácich miláčikov

Milénia v posledných rokoch prekonali booméry, pokiaľ ide o svoj podiel na vlastníctve domácich miláčikov a výdavkov. Štatistiky o Gen Z boli hlásené prvýkrát v roku 2019. Je niečo úžasné komentovať tieto demografické údaje a ich nákupy za rok 2020?

Mnoho nedávnych prieskumov majiteľov domácich miláčikov, ktorý sa zameriava na všetky generačné demografické údaje veľmi úzko, nebude mimo júna. Nechceli sme skresliť čísla tým, že sme počas pandem v teréneIC. Všeobecne vieme, že tieto generácie vnímajú zvieratá ako členov rodiny, ešte oveľa viac ako generácia boomu. Používajú výrobky, ktoré booméry používali na vnímanie luxusu ako životne dôležité pre starostlivosť o svojich domácich miláčikov. Pet Tech, doplnky, móda sa rozrástli, keď sa tisícročia stali najväčším segmentom trhu, ktorý vlastní domáce zvieratá.

Niektoré práce, ktoré sme vykonali minulý rok, sa pozreli a identifikovali trendy, najmä s generáciou Gen Z, budú zaujímavé na ďalšie pozeranie. Skutočne prichádzajú do vlastného vlastníctva, pokiaľ ide o majiteľov domácich miláčikov. Veľmi vidia svoje zvieratá ako kamaráti a spoločníci, oveľa viac ako tisícročia. Keď začnú tvoriť domácnosti a vstupujú na pracovnú silu, budú naďalej podporovať tie druhy výrobkov, ktoré im pomohli udržať svoje zvieratá zdravé a potešené a súčasťou domácnosti. Silné nákupné postupy tisícročia pokračujú v generácii Gen Z.

Zvýšená veterinárna starostlivosť o nových domácich miláčikov

Poďme sa porozprávať o starostlivosti o veterinárov a predaja produktov, ktoré predstavujú významných 32,3 miliárd dolárov. Môžete to rozobrať o niečo viac, pokiaľ ide o to, čo vedie k nákupom služieb?

Americká veterinárna lekárska asociácia (AVMA) uviedla, že veterinárni lekári zažili 50% nárast nových zvierat, ktoré boli privedené na veterinárne kliniky týždenne počas marca – augusta 2020. Banfield v správe na konci januára alebo začiatkom februára tohto roku tohto roku oznámil, že v roku 2020 v roku 2019 zaznamenal nárast mladistvých psov a 12,4% oveľa viac mladistvých mačiek pre veterinárne kontroly. Viac ako tisíc nemocníc zaznamenalo výrazný nárast počtu nových zvierat prichádzajúcich na ich kliniky.

Elektronický obchod Vs. V OBCHODE

Čo sú spôsoby, ako sú nezávislí predajcovia úspešne konkurujúce?

Jedna vec, ktorá mala neočakávaný úspech, bol nákup online/pickup v obchode. Môžete si kúpiť online a vyzdvihnúť v obchode v ten istý deň. Pre čisté online spoločnosti je ťažké ponúknuť túto rýchlosť a pohodlie. Niekoľko maloobchodných predajní tiež využíva tretie strany, ako je Uber na dodanie domov zákazníkov. To je súčasť ich všesmárnej metódy, ktorá slúži svojim zákazníkom. Zákazníci majú tiež tendenciu interagovať s konvenčnými obchodmi v všadeprítomnej záležitosti. Zákazník, ktorý prichádza do obchodu, ktorý sa má kúpiť, tiež uskutoční online nákupy prostredníctvom stránky obchodu a buď ho doručí do svojho domu, alebo ho vyzdvihne v obchode.

Obchody, ktoré investovali do svojej online prítomnosti a ich schopnosti vykonávať elektronický obchod prostredníctvom svojich stránok, sú úspešné. Obchody využívajú svoju online prítomnosť na vytvorenie komunity a obsahu pre svojich zákazníkov. To udržuje ľudí vracajúcich sa na svoje stránky a vidí, aké nové informácie majú alebo schopnosť spojiť sa s ostatnými majiteľmi domácich miláčikov. To všetko sú techniky, ktoré obchody s domácimi zvieratami využívajú veľmi efektívne na konkurenciu s elektronickým obchodom. Keď sa vakcíny dostanú von a ľudia sa cítia oveľa pohodlnejšie pri nakupovaní v obchode, schopnosť priviesť so sebou psie do obchodu s domácimi zvieratami a chodiť okolo a vidieť nové produkty, predaj v obchode sa odrazí.

Štatistika priemyslu

Priemysel sa neustále zvyšuje. Potom pandémia zasiahla. Mysleli ste si niekedy, že priemysel by v pandémii prelomil viac ako 100 miliárd dolárov? Aká je tvoja predpoveď na rok 2021?

Určite sme boli prekvapení. Naša pôvodná projekcia na rok 2020 bola pod 100 miliárd dolárov. V prvých dňoch pandémie sme dostali správy, ktoré naznačujú, že predaj výrobkov, najmä tvrdý tovar, by sa za rok výrazne znížil. Zvýšenie, ktoré priemysel ohromil všetkých, a to aj s približne 21% poklesom služieb domácich miláčikov. To bola kategória, ktorá bola počas pandémie skutočne zasiahnutá. Pochopiteľne s ľuďmi, ktorí necestovali, tam bolo menej potreby sedenia stravovania a domácich miláčikov. Na začiatku pandémie neboli grooméri schopní prevádzkovať, pretože sa nepovažovali za dôležité podniky.

Za rok 2021,

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *