Jedinou otázkou laboratória …

Tento príspevok môže pozostávať z pridružených odkazov. Od spoločností, ktoré zdôraznili v tomto príspevku, môžeme zarobiť peniaze alebo výrobky.
Ak by váš domáci pes mohol hovoriť, aké otázky si myslíte, že by vás často pýtali? Každé plemeno psov a domácich miláčikov je trochu iné, ale niektoré vlastnosti sa zdajú byť univerzálne pre určité plemeno, ako je Labrador Retriever. Môžeme si vymyslieť jednu otázku, že všetky laboratóriá by sa pravidelne pýtali svojich majiteľov.
V tréningu sme vychovali 3 čistokrvné šteniatka Labrador Retriever a v súčasnosti zdvíhame našu štvrtú. Pravdepodobne sme tiež šteniatko sedeli 100+ laboratórií počas nášho času ako Sprievodca chovateľmi šteniatkov.
Musel by som povedať, že po tom, čo som bol okolo všetkých týchto laboratórií za posledných 7 rokov, toto vyhlásenie je pravdepodobne pravdivé 99,9% času.
Iba laboratórna otázka …

Laboratóriá sa pýtajú iba na to, čo si myslíte ľudia? Vychovávali ste labradorských retrieverov? Je to ich jediná otázka? Alebo možno je oveľa viac v mojich laboratórnych šteniatkach v tréningu: Stetson, Derby, Dublin a Adelle.

Dobre, dobre … takže to možno nie je jediná otázka. Keby ste sa ma museli opýtať, je to zďaleka číslo 1 na zozname, ale ak by ste mali mať zoznam 5 najlepších pre otázky Labrador Retrievers, boli by:
Top 5 otázok z laboratória
1. Ako dlho moje ďalšie jedlo?
2. Môžem mať liečbu?
3. Kde je moja tenisová lopta?
4. Kedy je moja ďalšia prechádzka?
5. Kde je najbližšie jazero/bazén?
Trochu tu špekulujem, pretože som ešte musel mať laboratórium, ktoré miluje plávať. Aj keď veľa mojich laboratórií PALS, ako aj laboratóriá, ktoré som si sedel, bolo zaručené vodnými psami. Zatiaľ si nie som istý Adelle, ale ona rada spí s hlavou vo vodnej miske … uvidíme.

Po druhé, naše šteniatka v tréningu nemôžu mať tenisové loptičky, pretože môžu byť posadnutí (alebo tak povedia). Opäť špekulujem, ale keď som videl, ako veľmi miluje svoje hračky môjho šteniatka, veľmi dobre som ich videl posadnúť nad tenisovým loptičkou.
Takže to je zoznam. Máte domáceho maznáčika alebo šteňa? Keby mohli hovoriť, čo si myslíte, že by to bolo ich 5 najlepších otázok? Povedzte nám o tom v sekcii komentárov nižšie.
Ak ste sa tešili z tohto šteniatka s Dublinom, pozrite sa na ďalší, ktorý sme vytvorili, keď bol o niečo starší: toto šteniatko … je časťou boxeru!
Najlepšie tipy pre naše šteniatka
Najlepšie šteniatko, ktoré sa nám páčia: Puppy hračky s tepelnou a tepelnou backmi – najlepšie pre nové šteniatka. Pomáha zmierňovať úzkosť v ich novom dome.
Najlepšie psie psa, ktoré sa nám páčia: Bones & Chews Bully Sticks – Všetky naše šteniatka milujú uhryznutie, štipky a žuvanie. Rád používame šikanované palice, ktoré pomáhajú odvrátiť tieto nežiaduce správanie.
Najlepšie maznáčiky, ktoré sa nám páčia: Crazy Pet Dog Train Me Lats-používame ich ako naše vysoko hodnotné dobroty pre naše šteniatka pre domácich miláčikov.
Najlepšie čerstvé jedlo pre psov Pet Dog, ktorý sa nám páči: Farmársky domáci pes – pred pár mesiacmi sme začali kŕmiť čerstvé psie psie jedlo Raven a ona ho miluje! Získajte 50% zľavu z prvého nákupu poľnohospodárskeho psa.

Pozrite sa na oveľa viac našich obľúbených položiek v našom novom kontrolnom zozname šteniat.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *