PET Meds na pomoc sipotingu u psov a mačiek

AddsTis, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na Twittertwittertwittershare to PinterestPinterestPareShare to MoreaddthismoreSore

Začal váš maznáčik v poslednej dobe pískanie? Aj keď by to mohlo naznačovať iba miernu alergiu alebo okamžitý účinok na alergény vo vzduchu, v iných prípadoch by progresívne, opakujúce sa alebo závažné pískanie mohli naznačovať oveľa závažnejšie ochorenie dýchacích ciest, ako je astma u mačiek alebo chronické obštrukčné ochorenie dýchacích ciest u psov.

Medzi ďalšie príčiny sipotu u rodinných domácich miláčikov môžu patriť nevinné polypy u mladých mačiek a nádorov v strednom veku a starších psoch a mačkách. Ak je sipot mierny strážcovia zvierat, určite sa môže vyskúšať dávky anthistamínov, ako je benadryl alebo chlórfeniramín, spolu s doplnkami imunitného modulátora, ako je napríklad tekutina vetri-DMG. V oveľa závažnejších prípadoch, ktoré sa opakujú úplným lekárskym spracovaním, vrátane röntgenových lúčov, krvnej práce a testovania srdcového červ/črevného parazitu.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *