Chcete, aby vaša mačka poškriabala toto

AddSThis zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwittertwittertwitterShare, aby PinterestPinterestPinterestShare do Moreaddthismore2

Škriabanie je mimoriadne prirodzené mačacie správanie. Bohužiaľ ich často vedie k poškriabaniu nechcených produktov, ako je náš úplne nový gauč alebo stena. Jednou z najlepších metód na odradenie vášho živého mačička od nábytku, ako aj iné produkty mimo limitu je dodať mu poškriabanie vlastného publikovania, ako napríklad SmartCat Mnejší poškriabanie mačiek. Vaša mačka ju chce roztrhnúť svojimi divokými pazúrmi, ako sa vám bude páčiť, že váš gauč už nie je obeťou.

Prečo je moja mačka tak veľmi nadšená zničiť môj nábytok?

Verte tomu alebo nie, mačky sa zvyčajne nezameriavajú na váš nábytok napriek tomu, ani sa nesnažia vyostriť svoje pazúry. Ak má vaša mačka príbuznosť k vášmu novému kresle s prízvukom, môže to byť len preto, že sa mu páči tento konkrétny materiál alebo trávi väčšinu svojho času.

Dôvody, prečo mačky poškriabajú:

Pomôžte eliminovať plášť (mŕtvy vonkajšia vrstva pazúry), ktorá podporuje zdravý rast pazúrov

Označovanie ich oblasti vizuálne, ako aj vôňou (mačky majú vôňové žľazy na spodnej časti svojich labiek)

Napínanie ich tela

Cvičenie

Zmiernenie stresu

Ušetrite svoje osobné veci pred mačička mačiek mačky mačky

Namiesto potrestania mačacieho mačacieho mačiek za poškriabanie, motivujte ich, aby poškriabali niečo, čo chcete, aby sa poškriabalo, napríklad SmartCat, maximálny mačkový poškriabanie. Odpojenie záujmu vašej mačky z gauču na publikovanie bude zvyčajne oveľa jednoduchšie, ako ho zabrániť pred poškriabaním.

Skúste uviesť publikovanie do oblasti, kde váš mačička trávi najviac času alebo pred oblasť, kde najviac poškriabajú. Ak o tom vaša mačka najskôr nepremýšľa, skúste ich nalákať s Catnipom. Môžete tiež skúsiť poškriabať publikovanie, aby ste im ukázali, kde by ste chceli, aby sa poškriabali. Odmeňte svoju mačiatko chválou alebo liečbou, keď začne poškriabať materiál sisal.

Ak vaša mačka potrebuje oveľa väčšie povzbudenie, naneste Feliway Spray na oblasť, ktorú nechcete, aby sa poškriabali. Emituje upokojujúce feromóny, ktoré pomôžu zastaviť nechcené správanie.

Mačky ako SmartCat

Povzbudzujte mačku, aby ste sa poškriabali pomocou SmartCat Mest Macle Macle Scratching Post. Toto publikovanie je vysoké na 32 palcoch so stabilizovanou drevenou základňou, je najlepšie pre akýkoľvek typ mačiek, aby sa natiahol a eliminoval akýkoľvek typ napätia vo svojich svaloch.

Publikovanie poškriabania je vyrobené z vláknitého, dlhotrvajúceho materiálu sisalu, čo sú materiálne mačky, ktoré majú radi kopať svoje pazúry, aby sa eliminovali staré plášťa na nechty.

Jeho neutrálny vzhľad robí z neho najlepší doplnok k akémukoľvek druhu priestoru vo vašom dome, ako aj základné zostavenie. Rýchlo to dajte dokopy skrutkou do hornej čiapky, ako aj spodnej základne na publikovanie a je pripravený na poškriabanie!

Ak chcete pre svoju mačku trochu ošetriť, môžete tiež získať SmartCat maximálny mačkový škrabanec publikuje Pad, ktorá sa úplne zmestí na škrabanec publikovanie, čím sa váš mačička stane špeciálnou oblasťou na odpočinok po náročnom dni poškriabania.

Vyhrajte bezplatný SmartCat, ktorý je maximálnym poškriabaním mačiek!

Máte mačku poškriabať vaše preferované ako sedadlo? Doprajte svojmu mačke s niečím, čo chcete, aby sa poškriabal! Zanechajte komentár nižšie a tiež by ste mohli vyhrať bezplatný príspevok SmartCat s maximálnym poškriabaním mačiek z 1800Peds!
Jeden šampión bude vybraný náhodne v pondelok 19. marca 2018, takže každý, kto sa zúčastňuje, má možnosť vyhrať! (Obmedzené na obyvateľov USA) Veľa šťastia!

Gratulujeme víťazovi kresby, George C! Vyhľadajte od nás e -mail o vyhlásení vašej ceny.

mačací behaviocat hračky

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *