Zoznámte sa s Jesse, Star Pet Dog v novom Petmeds TV Industrial

Add, zdieľanie tlačidiel na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwittershare to PinterestpinterestPinterestshare pre Moreaddthismore20

Ak ste sa ešte neoboznámili s Jesse, teraz môže byť skvelý čas! Nielenže to chápe pre jeho zábavné videá z techniky domácich psov, ale teraz ho môžete vidieť v našej najaktuálnejšej televíznej reklame! Možno si spomeniete z konca minulého roka, že sme spustili súťaž pre domáce zvieratá, ktoré sa snažili nájsť ďalšiu televíznu hviezdu Pet, ako aj vďaka jeho neustále rastúcej fanúši Cena Champion, ktorá obsahovala funkciu v našej najaktuálnejšej televíznej reklame.

Rýchlo vpred niekoľko mesiacov k dátumu priemyselného natáčania, kde Jesse, ako aj jeho majiteľ Heather, odletel na videozáznam pre jeho žiarivý okamih. Skontrolujte niekoľko obrázkov v zákulisí, ako aj pár kúskov o tomto neuveriteľne živom šteniatko!

Pochopiť Jesse

Presne koľko má Jesse? Dostali ste ho, keď bol šteniatko? Bol adoptovaný/zachránený?

Jesse má v súčasnosti 7 rokov a budúci utorok bude mať 8 rokov. Narodil sa 5. marca 2005. Keď som v Anglicku býval v Anglicku po dobu 3 rokov v Anglicku. Požiadal som trochu vlastného psa, ako aj po 5 dlhých rokoch, keď som čakal na svoje 16. narodeniny Jesse. Uspokojil som Jesseho, keď mal 3 týždne, a tiež som ho skontroloval týždenne, až kým by som mu mohol priniesť dom o 8 týždňov. Odvtedy sme neoddeliteľní.

Aké sú niektoré z jeho preferovaných hračiek?
Jesse má rada gule Cuz. Bude ich prenasledovať celé hodiny na konci, môže ich však napätie za menej ako 5 minút; Zarobil si prezývku „Squeaker“ od svojej rodiny. Ešte som musel objaviť ešte jednu hračku, pre ktorú je Jesse rovnako šialený. Jesse tiež rád hrá s prútikmi s hračkami z peria. Jeho oči osvetľujú, keď vyzdvihnem hračku, rovnako ako ich budem prenasledovať, bežať v kruhoch.

Čo je Jesseho preferovaná liečba?
Jesseho preferovaná liečba, ktorú je skutočne nadšený, aby získal, je nylabone jedlé žuvaky. Bude tancovať rovnako dobre, keď pochopí, že ho dostane, povie mi o tom všetko.

Má nejaký druh najlepších priateľov/kamarátov?
Jesse má skôr pár kamarátov. Je tu Kaine nemecký pastier, ako aj šteniatko Lucky the Papillon Mix. Rovnako je tu Bella, ako aj Kronos, psi pre hovädzí dobytok, ako aj Ash Australian Shepherd. Jesse má rád zápas s šteniatkami, ako aj s psami svoju vlastnú veľkosť. Našťastie bude hrať naháňanie hier so psami, ktoré sú väčšie ako on.

O oveľa viac na Jesse nájdete na jeho oficiálnu webovú stránku, stránku Facebook alebo YouTube Channel.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *