Petquest 2016

od zamestnancov
3. augusta 2016

Tento rok v júni zaznamenal ďalší rekordný rok pre Petquest. Celková účasť sa zvýšila o 13%, celkovo 1 469 navštevujúcich groomérov. V tomto roku tiež zaznamenalo konkurenciu 76 rôznych groomerov, čím sa stal najčastejším účastníkom histórie show.

PetQuest sa konal 23. júna 26. júna v Centre Roberts v Central Ohio. Centrum Roberts je známe, že je zariadením hotela / kongresu priateľského pre psov. K dispozícii je trvalá kúpajúca sa oblasť, označená, oplotená v hernej oblasti psov a priateľský personál, ktorý je vždy rýchly, aby vás a vášho psa pozdravil.

Jill Pipino, groomerka, ktorá cestovala na predstavenie z Upstate New York, aby sa zúčastnila a hovorila, hovorí, že Petquest je jej obľúbená šou, pretože „je tak uvoľnená a všetci sú tak osobní.“ Jill tiež milovala zariadenia: „Tento hotel je voči psom taký priateľský. A robia toľko, aby zlepšili celý zážitok s kúpaním, chôdzou a vyčistením. Och, a na parkovisku je mliečna kráľovná! “

Od svojho založenia pred viac ako desiatimi rokmi sa Petquest každý rok rozrástol, ale jeden. To bolo pred niekoľkými rokmi, keď show padla na Deň otcov. Tento rok sa musela otvoriť ďalšia časť výstavnej siene, aby sa umiestnili ďalších dodávateľov.

Viac informácií o výstave 2016 nájdete na stránke Petquest.com. Zoznam spoločností, ktoré podporovali show vystavením, nájdete na karte „Dodávatelia“. Prehliadka sa vráti budúci rok 22. júna 25. júna 2017. Informácie sa zverejnia na webovej stránke, ak sú k dispozícii. ✂

Celkom

19

Akcie

19

0

0

0

0

Reklama

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *