Ako dobre poznáš svoje šteniatko?

Add, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestpinterestPirestShare pre MoreaddthismoRe18

Okrem jeho obľúbenej hračky a škrabancov, viete všetko, čo sa dá vedieť o vašom psovi? Objavte genetický make -up svojho psa pomocou súpravy DNA DNA DNA viaguard DNAFFIRM a naučte sa poznatkov, aby ste sa lepšie starali o svojho (chlpatého) člena rodiny.

Ak je váš psík čistokrvník, zvyčajne viete, čo môžete očakávať od genetického make -upu a aké vlastnosti môžu mať váš psík. Ak ste si osvojili svoj psík z útulku, je pravdepodobné, že vaše šteniatko je zmiešané plemeno. Aj keď je určite ľahké uhádnuť niektoré osobnostné vlastnosti vášho psa, keď ho spoznáte, neexistuje istota, čo môžete očakávať. Testovanie DNA vášho psa vám môže pomôcť pochopiť, ako sa lepšie starať o svojho psa. Odhalenie predkov plemena vášho domáceho maznáčika vám môže pomôcť identifikovať a prispôsobiť starostlivosť vášho domáceho maznáčika tak, aby vyhovovalo jeho výživovým potrebám a požiadavkám na cvičenie a zdravie.

Poznajte svoj psí z vnútornej strany

Osobnosť-

Všetci psi majú zreteľnú osobnosť. Niektoré sú plaché a sladké, zatiaľ čo iné sú divoké a odchádzajúce. Tieto vlastnosti sa dajú naučiť, ale niektoré pramenia z genetických vlastností vášho psa, napríklad. Testovanie DNA vášho psa vám môže pomôcť identifikovať behaviorálne vlastnosti vášho psa, ako je hladina energie, temperament a trénovateľnosť.

Zdravie

Bohužiaľ, niektoré plemená psov sú oveľa genetickejšie k rozvoju určitých porúch a chorôb. Dysplázia bedra je veľmi bežná u nemeckých pastierov, rotvajní, buldogov, úžasných Dánov, svätých Bernardov, neapolských mastifov a retrieverov. Kamene močového mechúra sa zvyčajne vyskytujú v Dalmatians, Newfoundlands, Bichon Frize a Miniature Schnauzers. Existuje mnoho plemien, ktoré majú rôzne predisponované zdravotné problémy, a vedieť, že genetický make -up vášho psa vám môže pomôcť vyhnúť sa problémom a zlepšiť kvalitu života vášho psa.

Fyzikálny

Aké veľké dostane vaše šteniatko? Môže to byť teraz malá chmýří, ale je možné, že svoju veľkosť zaznamenal za rok. Schopnosť predpovedať výšku a váhu vášho psa je dôležitá na splnenie jeho výživových potrieb a zabezpečenie toho, aby vyrastal zdravo a šťastne.

Testovacia súprava DNA DNAFirm Canine je rovnako ľahká ako 1,2,3

Objavte všetko, čo potrebujete vedieť o svojom psovi už za dva týždne. Testovacia súprava DNA je dodávaná s dvoma vzorkami tampónom, poštovým kontajnerom a komplexnými pokynmi.

Jednoducho vytiahnite vnútornú stranu tváre vášho psa, dôkladne umiestnite tampóny do zahrnutej poštovej kontajnera, aby ste sa vyhli kontaminácii, a pošlite vzorky do testovacieho laboratória.

Za zhruba dva týždne dostanete prispôsobený fotografický certifikát s podrobnosťami o výsledkoch testov DNA vášho psa.

Vyhrajte úplne bezplatnú súpravu DNA DNA DNA viaguard!

Ako dobre poznáš svojho psa? Zistite o ňom všetko pomocou testu DNA! Zanechajte komentár nižšie a vy ste mohli vyhrať úplne bezplatnú súpravu DNA DNA DNA DNA DNA od 1800Peds!
Jeden víťaz bude vybraný náhodne v pondelok 19. marca 2018, takže každý, kto sa zúčastňuje, má šancu vyhrať! (Obmedzené na obyvateľov USA) Veľa šťastia!

Gratulujeme víťazovi kresby, Emily B! Pošleme vám e -mail s nárokovaním vašej ceny.

Canine Behaviordog TrainingDogsGiveAwaysPet Care

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *