Leo’s Social Distacing

Add, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestpinterestPinterestshare do Moreaddthismore1

Rovnako ako mnohí z nás, ako aj naši miláčikovia, aj Leo pociťuje dopady sociálneho dištancovania. Bohužiaľ, Leo nechápe, prečo nešiel do parku alebo na pláži, a to naozaj nerozumie, prečo sa nezastavíme tak dobre, ako aj štátom susedov na našich prechádzkach. Teraz, keď vidíme, že na našich prechádzkach sa Leo rozsvieti iných ľudí alebo psy, a snaží sa nasmerovať chôdzu smerom k nim. Ak urobíme krížové cesty, pokúšame sa na nich vyskočiť. Výpad nie je agresívnym výpadom, je to prosba „Love Me, Pet Me“. Pre tých, ktorí nerozumejú Leovi, môže to byť desivý pohľad, ktorý by na vás prišiel taký veľký psí psí, avšak tí, ktorí mu rozumejú, chápu, že je všetci chmýří, ako aj žiadne uhryznutie. Zvyčajne ho však držíme späť, pretože agresívne alebo nie, je to významný 95 libier chmýří.

Sociálna dištancia tiež úplne zmenila Leoov pohľad na jazdy vozidla. Pred príkazom na pobyt v domácnosti by Leo prišiel so mnou každý deň pracovať, čo naznačuje, že sa dostane do vozidla 20-krát týždenne minimálne. Nikdy nemal rád jazdy na vozidlách, takže nikdy nebol nadšený z toho, že skákal. V skutočnosti som ho zvyčajne potreboval donútiť ho skočiť. Pretože sme boli doma, Leo nebol vo vozidle vôbec veľa. Po niekoľkých výletoch v obchode s potravinami bol Leo naštvaný, že neprišiel. Preto sme sa rozhodli vziať ho, kedykoľvek to bolo možné, ako napríklad výber zberu. V posledných dvoch rokoch sme mali Lea, nikdy som ho nevidel oveľa viac nadšeného skokom do auta. Teraz môže sotva počkať, kým nebudú dvere otvorené, kým sa predstavia na zadnom sedadle. Rovnako má rád čuchať mimo okien, zatiaľ čo predtým, ako sa neprišiel k otvorenému oknu.

Dúfajme, že keď Leo začne pracovať každý deň
Bude sa mu naďalej páčiť jazdy vozidla rovnako ako teraz.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *