[Nový produkt] Crumps ‘Naturals Elk Antler Pet Dog Chew

AddTis, zdieľanie tlačidiel na FacebookfacebookShare na TwittertwittertwitterShare to PinterestpinterestpinterestShare pre Moreaddthismore7

Bez ohľadu na to, koľko sa im páči, sa mazlia, všetci psi sú v srdci divoký. Jedným z vrodených inštinktov, ktoré veľa psov nikdy nestratí, je požiadavka žuť. Poskytujete svojmu domácemu psovi ošetrenie, ktorá uspokojuje, že prírodný inštinkt je pre vášho domáceho maznáčika zdravý v mnohých spôsoboch. Môže tiež pomôcť chrániť stav vašich topánok, vankúšov a nábytku! Preto musíte vyskúšať Crumps ‘Naturals Elk Antler Pet Dog Chew ako bezrizikovú a výhodnú voľbu pre prirodzenú túžbu vášho psa žuť.

Prečo psi radi žuvajú?

V šteniatkach je žuvanie rozhodujúce pre proces zubov. Vo veku asi 2 mesiacov sa začína objavovať prvá sada „detských zubov“ šteňa. O niekoľko mesiacov neskôr sa tieto zuby na jeseň nahradia dospelými zubami. Žuvacie pomáha tento proces s krokom a zároveň pomáha zmierniť pridružené nepohodlie.

Mladí psi tesne okolo pupky môžu žuť ako metódu kontroly svojho prostredia, takže čokoľvek je k dispozícii na čuchanie, olízanie alebo žuvanie, môže byť férová hra.

Dospelí psi potrebujú silné zuby a čeľuste v nákupe, aby zabili a jedli korisť vo voľnej prírode. Pre nich je žuvanie druhom cvičenia. Psy môžu žuť na určitých výrobkoch, pretože sú nakreslené vôňou, ako sú topánky, drevené stolové nohy alebo odpadky. Majú tiež prirodzený inštinkt, ktorý žuva, ako naznačuje čistenie zvyškov potravín a plaku zo zubov a ďasien. Žuvacie predmety, ako sú prikrývky a vankúše, je často typom zubnej starostlivosti o psie.

Nadmerné, deštruktívne žuvanie sa môže vyvinúť z úzkosti alebo neistoty. Psy, ktorí potrebujú tráviť veľa hodín samostatne, často prejavujú úzkostné žuvacie správanie ako metódu boja proti nudám alebo separácii úzkosti. To môže byť nebezpečné, ak sa rozhodnú žuť na elektrických drôtoch, výrobkoch, ktoré sa dajú rozbiť a požívať, alebo ich vlastné labky alebo pokožku.

Ako zabrániť tomu, aby váš domáci pes žuval čokoľvek v dohľade

Aby ste prelomili svojho domáceho psa v žuvacích zvykoch, dodržujte tieto návrhy:

Činajte zuby svojho psa denne a dodávajte zubné žuvanie

Udržujte atraktívne výrobky mimo dosahu vášho psa

Predstavte si žuvacie hračky mladým psom pred formou zlých rutín

Poskytnite čo najviac pozorný dohľad

Verbálne správne zlé žuvacie správanie, keď sa to deje

Uistite sa, že váš domáci pes dostáva vhodné cvičenie a každodennú činnosť

V extrémnych prípadoch vezmite svojho domáceho maznáčika k odbornému trénerovi domácich miláčikov

Uspokojte divú stránku s Crumps ‘Naturals Elk Antler Pet Dog Chews

Crumps ‘Naturals Elk Antler Pet Dog Chew spôsobí, že váš domáci pes sa bude cítiť ako kráľ (alebo kráľovná) lesa!

Psy chápu hlboko dole, keď niečo pochádza priamo z prírody. Ich prírodné inštinkty sú vyvolané vôňou, vkusom a štruktúrou, ktorú továrne jednoducho nemôžu replikovať. Preto psom ako tieto prírodné parohy losov, ktoré uspokoja ich túžbu žuť.

Crumps ‘Naturals Elk Antler Pet Dog Chew má hladké hrebeň na jednej strane, ale na druhej strane je opatrne drsný. Váš domáci pes ocení prírodné zuby, ktoré prepadajú zuby a rôzne povrchy a hustoty tohto žuvača zábavného k jedlu. Psy tiež ťaží z prírodného zdroja vápnika a dôležitých živín, ktoré podporujú všeobecné wellness.

A nezaujíma sa o los! Tieto parohy sú prirodzene preliate každú jar, takže v tomto procese nie sú poškodené žiadne zvieratá. Poskytnutie domáceho maznáčika Crumps ‘Naturals Elk Pet Pet Dog Chew určite uspokojí vnútorného lovca a zároveň zanecháva rušné psie zuby (a mimo preferovaných topánok).

Vyhrajte bezplatné Crumps ‘Naturals Elk Antler Pet Dog Chew!

Chcel by váš domáci pes ako cirkevný psí psí psí psí psí psov? Povedzte nám o rutinných rutinách vášho psa a vy by ste mohli vyhrať naturals Elk Pet Pet Dog Chew z 1800Peds!

Zanechajte komentár nižšie, kde nájdete šancu vyhrať!

Jeden šampión bude vybraný náhodne v stredu 14. decembra 2016, takže každý, kto sa zúčastňuje, má šancu vyhrať! (Obmedzené na obyvateľov USA) Veľa šťastia!

Gratulujeme Mistymu H a Paulovi R, víťazom tohto darčekov! Pošleme vám e -mail, aby sme si uplatnili vašu cenu.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *