Daisy zdieľa svoje koncepty udalostí Cinco de Mayo

AddsThis Dealing ButtonsShare na FacebookfaceBookFaceShare na TwitterTwittertwitterShare do PinterestpinterestpinterestShare do Moreaddthismore1

Šťastný Cinco de Mayo! Toto je jedna z mojich preferovaných sviatkov, kvôli tomu, že mám nosiť toto elegantné sombrero a pulzujúce Serape. Cinco de Mayo je však viac ako len obliekanie. Vyhľadal som to rovnako, ako som zistil, že toto je deň, ktorý si pripomína úspech mexickej armády v bitke pri Pueble v roku 1862, pretože išlo o zlom vo Franca – mexickej vojne. Aj keď to bolo predtým, ako som sa narodil, stále je to deň, keď môžeme oslavovať mexické dedičstvo, ako aj kultúru. Navyše vyzerám v tomto klobúku rozkošne!

Existujú skvelé zábavné metódy, ktoré môžete osláviť Cinco de Mayo! Môžete sledovať prehliadku alebo sa konať zábavná oslava a podávať tradičné mexické jedlá. Presne ako tanec na nejakú hudbu Tejano? Pokúsim sa naplniť piñatu mačkovými dobrotami, ako aj nechám, aby ho Harley otvoril, aby som mohol jesť všetky dobroty vo vnútri. Ak nemôžete získať piñatu, s ktorou sa bude hrať, je v poriadku namiesto toho hrať so svojimi preferovanými hračkami.

A mám ešte jeden vynikajúci nápad! Ak hľadáte pridanie chlpatého dobrého priateľa do svojej rodiny, prečo nemyslieť na prijatie Chihuahua? Toto plemeno bitového psa s obrovskou postavou bolo pomenované po mexickom špecifikácii Chihuahua, kde sa predpokladá, že vznikol. Pretože Chihuahua je prominentné plemeno, môžete s najväčšou pravdepodobnosťou objaviť jedno vo svojom regionálnom útulku alebo hľadať záchrannú skupinu špecifickú pre plemeno. Určite chápem, že ak prijmete chihuahua (alebo akýkoľvek druh iného psa alebo mačky), ktorý hľadá dom, bude to príčinou obrovskej oslavy!

Ako sa chystáte osláviť Cinco de Mayo?

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *