[Nový produkt] Catego pre mačky

AddsTis THIGING ButtonsShare to FacebookfacebookShare na TwittertwittertwitterShare to PinterestPinterestPinterestShare do Moreaddthismore8

Fleas a kliešte môžu objaviť váš mačička v akomkoľvek období ročného obdobia, avšak najvyššia sezóna pre mnohé z Ameriky je od júla s októbrom. Dokonca aj domáce mačky sú ohrozené, pretože tieto malé hrôzy sa rýchlo privádzajú do vášho domu na topánky, odevy alebo výrobky, ktoré sa dostanú zvonka. Keď je vo vašom dome, zamorenie môže rýchlo vypuknúť. Catego pre mačky je rýchlo pôsobiaci a efektívny lokálny, ktorý bojuje proti blchám, ako aj zamorením kliešťami zabitím všetkých životných etáp. Najlepšia správa je, že je nákladovo efektívna, ako aj ponúkaná bez predpisu!

Fleas on Cats: príznaky, ktoré hľadať

Nájdenie blchy, ako aj kliešte na mačke môže byť oveľa náročnejšie ako ich objaviť u psov. Feline Fur je v textúre bežne hustejšia a nejasnejšia, čo uľahčuje, že pre týchto malých škodcov sa chystajú vyhodiť aj skryť. Tiež, pretože veľa mačiek sa pravidelne pustí, je jednoduché vynechať náznaky problému blší alebo kliešťov. Ak si všimnete, že mačka je nadmerne poškriabanie alebo žuvanie v konkrétnych oblastiach, ako sú žalúdok, slabina alebo základňa chvosta, príčinou môžu byť blchy alebo kliešte. Niektoré ďalšie indikácie, ako aj príznaky problému blší alebo kliešťov patria:

Strata vlasov

Horúce škvrny

Triasť sa

Žuvanie labky

Drobné čierne alebo červené oblasti na pokožke (blšie nečistoty, vajcia, uhryznutie)

Nebezpečenstvo využívania nesprávnej prevencie blší a kliešťov na vašej mačke

Pri výbere ošetrenia blchami a kliešťami alebo preventívnym spôsobom je dôležité, aby ste použili iba ten, ktorý sa vyrába mačky. Niektorí rodičia domácich miláčikov urobili chybu, keď predpokladali, že môžu využiť prevenciu blchín pre psov v menších dávkach na svojich mačkách. To môže mať za následok otravu, ktorá môže byť smrteľná. Niektoré lieky, ktoré sú bez rizika pre psov, sú toxické pre mačky, dokonca aj v malých dávkach.

V skutočnosti mnohé značky psích blchín, ako aj prevencia kliešťov špecifikujú v pokynoch, že by ste mali držať mačky mimo psov, s ktorými sa nedávno zaobchádzalo po určitú dobu. Tieto smery by sa nemali ignorovať, pretože mačky sa bežne lízajú, ženích, ako aj vtiahnite ostatných domácich miláčikov.

Medzi príznaky blchových, ako aj otravy liekmi na kliešte u mačiek patrí slintanie, trasenie/chvenie, záchvaty, ohromujúce, zvracanie, hnačka a/alebo dýchacie ťažkosti.

Catego pre mačky ukončuje problémy s blchami a kliešťami

Chráňte mačku alebo mačiatko pred blchami, ako aj pred kliešťami (ako aj chorobou, ktorú nosia) s Catego pre mačky, voľne predajné mesačné blšie ošetrenie, ktoré je bez rizika, ako aj cenovo dostupné.

Táto ľahko použiteľná lokálna blchá a prevencia kliešťov je formulovaná najmä pre mačky, ako aj pre mačiatka s hmotnosťou viac ako 1,5 libier, ako aj staršie ako 8 týždňov. Dosahuje 97% účinnosť pri usmrcovaní blch dospelých iba v priebehu 3 hodín od aplikácie, zabíja všetky blchy, blšie vajcia a larvy blší do 6 hodín od aplikácie.

Catego tiež zabíja všetky životné štádiá kliešťov hnedých psov, kliešťov American Canine, Lone Star Ticks, ako aj jeleňových kliešťov pri kontakte. To zase pomáha chrániť váš mačku pred chorobou prenášanou kliešťami, ako je lymská choroba, cytauxzoonóza, hemobartonelóza, ehrlichióza, babesióza, ako aj anaplazmóza.

Ako ďalšia výhoda, Catego pre mačky zabíja žuvanie vši na mačkách, ako aj mačiatka. Žuvacie vši na mačkách môžu mať za následok podobné príznaky ako blchy, ale nie je také jednoduché. Preto Catego poskytuje pridanú vrstvu bezpečnosti, že mnohé ďalšie ošetrenie mačiek blcha nie.

Catego pre mačky zahŕňa silnú kombináciu dinotefuran, fipronilu, ako aj pyriproxyfen v ľahko použiteľnom aplikátorovi. Stačí nanesiť pokožku na spodnej časti zadnej časti hlavy mačky (alebo mačiatka) podľa uzavretých smerov. Jedna žiadosť chráni vášho domáceho maznáčika na celý mesiac. Catego sa ponúka v 3 balení na celú 3 mesiace ochrany alebo 6 balení počas 6 mesiacov ochrany. Na nákup Catego pre mačky nie je potrebný žiadny predpis, takže môžete okamžite začať.

Vyhrajte úplne zadarmo Catego pre mačky!

Je vaša požiadavka na mačku Catego pre mačky? Zanechajte nižšie uvedený komentár, aby ste mohli vyhrať úplne bezplatné 3-mesačné dodávky Catego pre mačky z 1800Peds!

Jeden šampión bude vybraný náhodne, takže každý, kto sa zúčastňuje, má možnosť vyhrať! (Obmedzené na obyvateľov USA) Majster bude odhalený v stredu 12. júla 2017! Veľa šťastia!

Gratulujeme víťazovi kresby, Sherry K! Zašleme vám e -mail s podrobnosťami na vyhlásenie vašej ceny.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *