Recenzia: Dalajláma’s Cat: Prebudenie mačiatka vo vnútri

Tento príspevok obsahuje pridružené odkazy*

Dalajláma’s Cat je späť s piatou splátkou v populárnej sérii Davida Michieho. Michie prvýkrát predstavil fiktívne mačacie, HHC (jeho svätosť), nazval „Little Snow Lion“ od samotného Dalajlámu, vo svojom románe Dalajlámu Cat z roku 2012. HHC bol zachránený Dalajlámom, keď uvidel malé mačiatko hodené do žľabu. V Dalajláme’s Cat: Aswakening the Kitten vo vnútri, Michie skúma, ako môžeme získať späť chuť na život, ktorý sme kedysi cítili prirodzene.

Od vydavateľa:

Dalajlámova mačka je konfrontovaná najnepríjemnejšou pravdou: starne.

Potvrdzuje to rutinná návšteva veterinára. Je však budúcnosť zúfalstva a seniorských sušienok mačiek nevyhnutne príčinou zúfalstva? Ako sa to stane, čoskoro zistí, že prekvapujúca pripomienka životnej prechodnosti je presne to, čo je potrebné na obnovenie našej vďačnosti za život. Zhasiť sa, prijímať sa a vážiť si, na čom skutočne záleží.

S nezvratným neplechu, mačka Dalajlámu skúma zaujímavý pohľad, že realita je projekciou našej mysle. Pritom príde, aby zistila, že prebudenie mačiatka vo vnútri nie je len možné – je to náš účel! Lebo keď to robíme s konkrétnou múdrosťou, zachytíme pohľad na našu vznešenú povahu. S benevolentnou energiou, ktorá siahne zo stránok, je to mačka Dalajlámu v jej najjemnejšom, neuveriteľnom a radostnom najlepšom prípade.

Táto splátka, ktorá bola rozprávaná rovnakým teplom, vtipom a múdrosťou ako ostatné štyri knihy, opäť ponúka hlboké lekcie ľahkým a jemným, ale hlbokým spôsobom. Rovnako ako ostatní, aj to znie ako román, ale transformačná správa zostane s vami dlho potom, čo ste obrátili záverečnú stránku.

Dalajláma’s Cat: Prebudenie mačiatka vo vnútri je k dispozícii od Amazonu

*Vedomá mačka je účastníkom programu Amazon Services LLC Associates, pridruženého reklamného programu, ktorý je určený na poskytnutie prostriedkov na získanie poplatkov prepojením na stránky Amazon.com a pridruženými stránkami. To znamená, že ak sa rozhodnete kúpiť prostredníctvom niektorého z našich odkazov, dostaneme malú províziu. Šírime iba slovo o produktoch a službách, ktoré sme používali, alebo by sme sa používali sami.

Ingrid King

Mohlo by sa vám páčiť:
Recenzia: Dalajláma mačka a štyri labky duchovného úspechu

Recenzia: Dalajláma mačka a sila Meow

Recenzia: Dalajlámaova mačka a umenie Purringa od Davida Michieho

«Tree Toppers and Orecents z Kittycat Art Studio
Mews a NIPS: Čo nás mačka môže naučiť o kybernetickej bezpečnosti »

3 Komentáre k recenzii: Dalajláma’s Cat: Awaken the Kitten vo vnútri

Priscilla hovorí:

20. novembra 2021 o 11:05

Potrebujete pridať do môjho zoznamu čítania!

Odpovedať

Eleanor Skibo hovorí:

14. novembra 2021 o 2:32

Dalajláma mala veľa múdrych výrokov, ktoré pridali pozitívne výsledky do života mnohých ľudí. A prebudiť mačiatko v nás všetkých, aj keď nie sme mačkami, môže do našich životov pridať roky.

Odpovedať

Janine hovorí:

12. novembra 2021 o 6:42

Musím sa pozrieť na tieto knihy. Ďakujeme za recenziu.

Odpovedať

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Požadované polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto webovej stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež prihlásiť na odber bez komentára.

Δ

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *