Bikini Trim

od Kathy Rose
3. augusta 2015
Pudlíky sú pravdepodobne jedným z najviac flexibilných plemien, pokiaľ ide o štýly orezania. Mnohé z týchto štýlov sú úpravou show caps, ktoré udržiavajú „podedly“ vzhľad bez vysokej údržby dlhého kabátu.

Jedným z takýchto lemov je „bikiny“ orezanie, ktoré sa tiež označuje ako „Miami“, „klaun“ alebo „letný rez“. Tento štýl orezania je krátkym obkladom, s pompommi, ktoré zostanú na spodných nohách, chvostom a horným uzlom.

Obr. Uchopte spodnú časť nohy a zároveň tlačí kabát smerom nadol smerom k prstom na nohách. Využite čepeľ #40 na orezanie prebytočného kabátu a vytvorte manžetu.

Obr. Pripnite proti smeru rastu kabátu a na zastávke produkuje obrátenú „V“. Zastrihnite hornú, ako aj strany papule. Zastrihnite pod očami, ako aj z vonkajšieho rohu oka k uchu.
Reklama

Obrázok 3) Zastrihnite náhrdelník. „U“ v prívesku by sa mal položiť nadol zo spodnej čeľuste, približnú dĺžku papule alebo o niečo dlhšie.

Obr. 4) Roztiahnite Flews (pery) dozadu, ako aj klip proti smeru rastu kabátu, pričom využíva opatrnosť, aby ste zabránili strihaniu hrboľových látok.

Obr. Sada chvosta identifikuje umiestnenie „v“. Aby ste pomohli vylepšiť nízku chvostovú súpravu, umiestnite „V“ ďalej na kríze.

Obr.

Obr. Začnite orezávanie niekoľkých centimetrov za tými, a vytvorte tvar „V“ na zadnej strane horného uzla. Dodržiavajte smer rastu kabátu.

Obr. Potom smer modifikácie, ako aj orezanie smerom nahor, proti smeru rastu kabátu, na krátku vzdialenosť, aby ste „nastavili“ vzor náramku. V prípade zadných nôh nastavte náramok zhruba 1 až 2 palce nad bodom päty. Na zvýšenie rovnováhy dlhého telesného psa vyrábajte o niečo väčšie náramky, pričom horná časť náramku je vyššia na nohu.

Fig.9) Využite veľmi mixéry na utiahnutie prevzatia a elegantné bludné chĺpky na nohách.

Obr.

Obr.

Obr.12) Vytvorte „skosenie“ na „V“ na chvostovom pásme s využitím mixérov.

Obr.

Obr.

Obr.

Obr. Dĺžka zadnej kosti určuje dĺžku chvostového pompomu. Čím dlhšie je kosti, tým kratšia je koniec. Čoskoro budú mať zakotvené chvosty oveľa väčšiu dĺžku kabátu ako dlhé chvostové kosti.

Obr. Využite zaoblené nožnice na orezanie manžety, ako aj nožnice do tvaru gule.

Obr.

Obr. Držanie nožníc v uhle smerom von pomôže pri výrobe police pre horný uzn a zbaviť sa „prekvapenia“ vzhľadu.

Orezajte z vonkajšieho rohu oka priamo dozadu cez ucho, ktorý drží nožnice pod uhlom 45 °. Pokračujte v línii nad uchom a vyvrcholil bodom na zadnej strane krku. Využite dlhé zaoblené nožnice na tvarovanie kabátu nad očami, ako aj vmiešajte do horného uzla.

Zmiešajte boky horného uzla s dlhými zaoblenými nožnicami, ktoré vytvárajú okrúhly tvar.

Orezanie „bikín“ je rýchly a jednoduchý orezanie chleba a masla pre klienta, ktorý si želá trochu štýlu na zrážke s nízkou údržbou. Použitá dĺžka čepele bude závisieť od preferencie klienta. Pre tento model sa použil Snap #1 na hrebeňoch na zanechanie krátkej prikrývky s kabátmi s nožnicami pompomov (náramky), horný uzn, ako aj chvost.

Celkom

212

Akcie

10

0

202

0

0

Reklama

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *