Happy Cats Café, ako aj Trattoria: Unikátny zážitok z mačiek

Feline Cafés skončil ako relatívne typický po celom svete, stále som však vzal na vedomie, keď som videl nedávnu správu o jednom otvorení v mojom rodnom meste. Kaviareň Happy Cat a Trattoria sa otvorili v Nemeckom Stuttgart vo februári. Po prečítaní správy o kaviarni som sa o tom musel objaviť viac a kontaktovať sa s majiteľom Danielom Di Stefanom.

Danielova druhá polovica Miya je z Číny, kde sú kaviarne mačiek hojné. Pár má 13 mačiek. Daniel hľadal menej stresujúcu prácu, takže on a Miya sa rozhodli „urobiť našu zábavu naša práca“.

Daniel, ako aj Miya so svojimi mačkami
Na rozdiel od kaviarní Feline v USA nie sú dve mačky, ktoré v súčasnosti potulujú kaviareň Happy Cat, ako aj Trattoria, nie sú pripravené na adopciu, sú však Daniel a Miya vlastné mačky. Blue, perzský/MaineCoon/Birman Mix, ako aj strašidelný, orientálny skratka, sú podľa Danielových slov ich „najsmiešnejšie a najkrajšie“ mačky. “Skutočne si užívajú, že ich niekto mazná alebo si s nimi hrá celý deň,” povedal.

V ponuke Café je ekletická zmes výrobkov ovplyvnených talianskym Danielsom a čínskym dedičstvom Miya. Výrobky ponúkajú rozmanitosť od paradajok a miso polievok až po sendviče Piadiny (taliansky chlieb), ako aj orientálne knedle. Rovnako ponúkajú celý rad koláčov, ako aj pečivo z talianskej pekárne.

Kaviareň má prísne politiky pre návštevníkov.: Aj keď sa podporuje hladovanie, ako aj hranie, hostia nie sú umožnené vyberať mačky alebo ich kŕmiť ľudským jedlom. Návštevníci sú požiadaní, aby boli tichí, a aby sa mačky nezobudili, ak zdriemnuté. Flash fotografia je zakázaná. Každá mačka má svoju vlastnú krabicu na podstielku, ako aj môže ustúpiť do priestoru, ktorý je mimo hraníc pre hostí, ak mali dostatok spoločnosti.

Kaviareň Happy Cat, ako aj Trattoria dodržiava prísne zavedené politiky nemeckého, ako aj umožňuje iba návštevníkom, ktorí môžu preukázať digitálny dôkaz očkovania, ale majú v úmysle ponúknuť väčšie menu a zahŕňajú ich primárne jedlo, Flamkuchen, typ typu Tenká kôra pizza, v 12 rôznych slaných a úžasných odrodách, keď sa u ľahkosti pandémie obmedzenia.

Nebol som späť do svojho rodného mesta za veľmi dlho, ale ak sa to niekedy dostanem späť, určite uvidím kaviareň Happy Cat’s Café a Trattoria.

Viac informácií o kaviarni Happy Cat’s Café a Trattoria nájdete na ich webových stránkach alebo ich dodržiavajte na Instagrame aj na Facebooku.

Ingrid King

Rovnako sa vám páči:
Pozri kaviareň Orlando Feline Café

Mews aj NIPS: Urobte z tohto roka, aby ste videli mačkovú kaviareň vo vašom okolí

Pozrite sa na meow salón, prvá mačací kaviareň v New Yorku

«December 2021 Rozdanie: Vyhrajte 20 libier surového mačacieho jedla spoločnosti Darwin za mačku, ako aj pre preferovanú záchranu alebo prístrešie
Mews aj NIPS: Vnútorné životy mačiek »

4 komentáre k kaviarni Happy Cats a Trattoria: Unikátna zážitok z mačiek

Sandy Weinstein hovorí:

15. decembra 2021 o 13:06

To je mimoriadne jedinečné. V našej oblasti máme kaviareň mačiek. Jeden z regionálnych nezávislých obchodov s domácimi zvieratami, ako aj bezrizikové útočisko pre mačky pomáhali pri vývoji. Nebol som tam, pretože je to v centre mesta, rovnako ako zriedka tam idem, trochu ďaleko pre mňa.

Odpovedať

Janine hovorí:

10. decembra 2021 o 9:31

Želám si, aby sme mali blízko môjho domu kaviareň mačiek. Bol by som tam stále. Mám na pamäti reštauráciu na Kauai (pred rokmi, ktorá sa odvtedy odišla z podnikania), ktorá sa volala Tomkats. Mal mačací štýl s fotografiami, ako aj s potravinami s názvami mačiek. Mali sa potulovať aj mačky. Môj bývalý, ako som využil na dovolenku na Kauai, dosť, ako vždy, keď sme tam použili na jesť. Bolo to známe pre zlé služby, ako aj jedlo, takže sa nám však páčilo návštevu s mačkami.

Odpovedať

Theresa Anspaugh hovorí:

10. decembra 2021 o 9:29

Tieto mačky sú veľmi dobre postarané o to, že vyzerajú mimoriadne zdravé a šťastne. Bol by som v tej kaviarni každý deň! Želám si okolo mňa kaviareň mačiek.

Odpovedať

Eleanor Skibo hovorí:

10. decembra 2021 o 8:24

Kaviarne mačiek sa javia ako vynikajúce miesto na stretnutie, najmä keď je toľko chlpatých dobrých priateľov, aby ste sa cítili šťastní, kopali späť aj priamo doma. Dúfam, že viac sa objavte v iných krajinách.

Odpovedať

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Potrebné polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto webovej stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež predplatiť bez toho, aby ste sa vyjadrili.

Δ

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *