Petmeds®, ktorý používa Attopica na správu alergií vášho domáceho maznáčika

AddsTis, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestpinterestPareShare to Moreaddthismore11

Inhalačné a kontaktné kožné alergie sa určite pre mnohých majiteľov domácich miláčikov priťahujú. Príznaky alergií môžu zahŕňať chronické svrbivé nohy, tvár a uši, ako aj sekundárne infekcie, ktoré vedú k zvýšenému nepohodlia klienta. V minulých rokoch to bol často iba predpis na predpis, ktorý týmto zvieratám poskytol významnú symptomatickú úľavu. Použitie dlhodobého prednizónu alebo kortizónu však môže mať za následok nežiaduce vedľajšie účinky vrátane:

– Potlačenie imunitného systému, a teda vývoj sekundárnej infekcie

– riedenie kostí

– Predčasné starnutie

– Predisponovanie zvierat na cukrovku, ak sa používajú dlhodobo.

Domáce zvieratá môžu tiež vyvinúť vylepšený smäd, chuť do jedla a močenie, ako aj nežiaduce zmeny správania. Pred niekoľkými rokmi prišiel Atopica na trhu a poskytol strážcom zvierat prednizónovú alternatívu, ktorá skutočne fungovala, a bez všetkých vedľajších účinkov.

Hlavná zložka cyklosporín má silný protizápalový a protialujúci účinok. Vedľajšie účinky sa vyskytujú pri zhruba jednej tretine ošetrených zvierat a mnohé zvyčajne zahŕňajú tráviace rozrušenie a zvracanie. V niektorých prípadoch môže s týmto vedľajším účinkom pomôcť dať Attopiku s jedlom a/alebo s inými liekmi na predpis, aby sa predišlo zvracaniu.

Ďalším hlavným problémom klientov sú vysoké náklady na používanie dlhodobého hľadiska. Niektorí veterinárni lekári predpisujú protiplesňový ketakonazol v rovnakom čase ako Atopica, čo môže pomôcť znížiť potrebnú dávku Apiky. Teraz je tiež k dispozícii generický, ale nezistil som, že výsledky sú v súlade s lacnejšími generickými.

Zistil som, že Atopica afektívne je v zhruba 65% liečených domácich miláčikov a dávka sa často môže zužovať po niekoľkých týždňoch, aby sa znížilo náklady pre tých alergických zvierat, ktoré dlhodobo potrebujú alergické lieky. Použitie doplnkov, ako sú omega 3 mastné kyseliny, môže tiež pomôcť znížiť dávku Atopica potrebnej na kontrolu lekárskych príznakov.

Alergie

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *