Kde sedí váš pes v aute?

Musím sa opýtať na túto obavu, pretože toľko ľudí nechalo svojich psov robiť, čo chcú v aute, rovnako ako to vyzerá tak nebezpečne. Ace sedí na zadnom sedadle môjho auta. To je dôvod, prečo je tam späť uterák, ako aj veľa vlasov, ako aj slinta. Okná sú tiež pokryté nosnými výtlačkami. Nikto iný sa tam nikdy dobrovoľne posadil, pretože je to pekný zápach psov.

Začal som trénovať eso, aby som zostal na zadnom sedadle, pretože jeho mimoriadne prvý výlet vozidla so mnou. Samozrejme, boli časy, keď skĺzol toľko ako predok z sedadla cestovateľa, zatiaľ čo som na pár minút narazil do obchodu. Avšak som ho však pustil len so zadnými dverami. Pretože to je jeho lístok von, zostáva zväčša vzadu. Keď sa stále učil, bolo pre neho ľahšie zostať v chrbte, keď som vystúpil, ak som zaparkoval, takže zadná časť môjho vozidla bola smerom k miestu, kam som šiel. Túto metódu by ma mohol sledovať zo zadného sedadla, rovnako ako nemal dôvod vyliezť dopredu.

Moja mačka na druhej strane jazdí na sedadle cestovateľa môjho auta alebo dokonca v mojom lone. Pokiaľ nie je vo svojom nosiči, je tiež skvelý sedieť so psom.

Kde ste naučili svojho psa zostať v aute?

Pošlite mi e-mail na svoje znepokojenie týkajúce sa psov na adrese lindsay@thatmutt.com.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *