Perníkové domové puzzle Pani Canine Toy Review

Tento príspevok môže obsahovať pridružené odkazy. Od spoločností diskutovaných v tomto príspevku môžeme zarobiť peniaze alebo výrobky.
Práve včera som bol na našom sprievodcovi vianočným večierkom a videl som hračku puzzle Perníkovej domy na našej burze darčekov. Táto úžasná malá hračka je malý dom s niekoľkými strannými hračkami, ktoré vkladáte cez predné dvere. Vyzerá to oveľa interaktívnejšie ako ktorákoľvek iná plyšová hračka, ktorú sme mali, a veľmi ma zaujíma, či sa moji psi potešia z odstránenia každého stlačeného objektu, rovnako ako sa tešia z odstránenia plnenia zo všetkých ostatných hračiek.
Pozrite sa na hračku pre puzzle Perníkovú domy:
Perníková domová puzzle psie hračka

Okrem toho, že som milý, si myslím, že moji psi by sa mohli skutočne potešiť v tomto malom dome a je to perník. Dúfajme, že to trvá dlhšie ako ostatné plyšové hračky, ktoré sme mali v minulosti.
Bohužiaľ očakávam, že robustnosť bude problémom a dám vám vedieť hneď, ako moje traja psi mali šancu roztrhnúť sa do tohto malého domu. Pozitívne je to v skutočnosti štyri hračky v jednej a 9,90 dolárov na Amazon.com, čo je zhruba 2,50 dolárov za hračku.

Musím sa ospravedlniť Derbymu, pretože som nemal čas vyzdvihnúť darček na výmenu darčekov, ale bolo tu niekoľko zábavných hračiek vrátane hračky pre puzzle Perníkovú domovú hračku, ktorá môže skončiť v jeho vianočných pančuchách. Budeme sa musieť skontrolovať u Santa Clausa. Bol Derby nezbedný alebo milý?
Nižšie nechám niekoľko komentárov, aby som vám dal vedieť, ako sa drží hračky pre puzzle Perníkovej domy. Má niekto z vás túto hračku? Ak áno, potešili sa vaši psi v hre s tým? Bolo to postavené tak, aby vydržalo?
Najlepšie tipy pre naše šteniatka
Najlepšie šteniatko, ktoré sa nám páčia: Puppy hračky s tepelným a tepelným balíčkom – ideálne pre nové šteniatka. Pomáha zmierňovať úzkosť v ich novom dome.
Najlepšie psie žuvanie, ktoré sa nám páčia: Bones & Chews Bully Sticks – všetky naše šteniatka milujú uhryznutie, štipky a žuvanie. Rád používame šikanované palice, ktoré pomáhajú odvrátiť tieto nežiaduce správanie.
Najlepšie psie dobroty, ktoré sa nám páčia: Crazy Canine Train-Me Latss-používame ich ako naše vysoko hodnotné dobroty pre naše sprievodcovské psie šteniatka.
Najlepšie čerstvé psie jedlo, ktoré sa nám páčia: Farmársky psík – pred pár mesiacmi sme začali kŕmiť čerstvé psie jedlo Raven a ona ho miluje! Získajte 50% zľavu z prvého nákupu poľnohospodárskeho psa.

Pozrite sa na oveľa viac našich obľúbených položiek v našom novom kontrolnom zozname šteniat.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *