Hodnotenie knihy „Pukka’s Promise“

Nová kniha Pukka’s Promise: Hľadanie psov pre dlhšie živé psov je také rozhodujúce, pretože motivuje majiteľov psov domácich miláčikov, aby sa pýtali obavy, ako napríklad:

Skutočne vyžaduje, aby bol môj domáci pes každý rok očkovaný?

Je to skutočne v najlepšej miere záujmu môjho psa, aby ste odstránili vaječníky?

A existuje skutočne viac rodinných domácich miláčikov bez domova, ako sú ponúkané domy?

Autor Ted Kerasote uskutočnil rozhovor s profesionálmi z celého sveta za „Pukku sľub“, keď položil otázku, prečo naši psi zomierajú tak mladí?

Ak sa vám páčili jeho nádherné príbehy z Merleho dverí, oceníte jeho nové dobrodružstvá s laboratóriom PUP, Pukka.

Nakoniec sa zdá, že Kerasote chce, aby majitelia domácich psov robili správne možnosti pre svojich psov tým, že zhromažďujú čo najviac informácií. Nižšie je uvedené niekoľko tém knihy, ktoré som objavil veľa zaujímavých.

Toto publikovanie môže pozostávať z pridružených odkazov. To, že Mutt môže zarobiť peniaze z podnikania, na ktorý sa v tomto príspevku zdôraznil.

*Dostal som bezplatnú vývojovú kópiu sľubu Pukky na účely hodnotenia. Svoju kópiu si môžete kúpiť tu.

Na očkovanie

Možno budete chcieť uveriť dvakrát v dodržiavaní odporúčaní veterinára vášho psa, aby ste každý rok alebo každých pár rokov poskytovali „základné vakcíny“.

Vedci teraz chápu trvanie imunity vakcíny proti distemperovi, je zvyčajne deväť až 15 rokov, zložená Kerasote. Pre Parvo, ako aj besnotu, je to zvyčajne sedem rokov.

Nielenže sú zbytočné ročné vakcíny, ale môžu byť dokonca škodlivé.

Medzi potenciálne bočné vplyvy patrí rakovina v mieste vakcíny, ako aj zvýšená možnosť autoimunitného ochorenia, ako je hemolytická anémia.

Hemolytická anémia je choroba, ktorá ničí červené krvinky tela, ako aj to, s čím bol 7-ročný zlatý retriever mojej rodiny diagnostikovaný a zomrel v roku 2005. Aj keď nechápem, či jej choroba bola spojená Reakcia na očkovanie, nemôžem pomôcť, ale cítim sa vinnými a zradenými.

Prevencia srdca

Tieto mesačné tablety na srdcové tablety s hovädzou príchuťou poskytujeme, že naši psi sú plné neurotoxínov vytvorených na zabíjanie lariev, napísal Kerasote. Každý mesiac poskytujeme našim najlepším kamarátom toxickú chemikáliu.

Namiesto toho Kerasote navrhuje, aby majitelia psov pre domácich miláčikov určovali, kedy regionálna teplota zostane stále viac ako 57 stupňov Fahrenheita, ako aj keď sa poklesne pod 57. Psy počas týchto teplejších mesiacov pri kúpe, aby zostali v bezpečí. Dokonca aj vtedy musí byť tablet každé tri mesiace účinný.

V mnohých oblastiach by to naznačovalo, že psy by nevyžadovali žiadny druh prevencie srdcových červov po polovicu roka, ako aj v niektorých oblastiach.

Prevencia blch

Mali by sme skutočne umiestniť toxické chemikálie na našich psoch, aby sme zastavili blchy a kliešte?

V roku 2008 bolo podľa Kerasotu hlásené 44 000 hlásených situácií nežiaducich reakcií na lieky na prevenciu blchových blší. Šesťsto z týchto situácií bolo smrteľných.

Bezpečnejšou možnosťou prevencie blchín je podľa Kerasote posypieť trochu diatomaceóznej Zeme s potravinami. Jedná sa o sedimentárnu horninu, ktorá je neškodná pre psov, mačky a ľudí, ktorí sú smrtiacimi blchami, ako aj kliešťami. You can likewise utilize cedar oil as a flea prevention.

Spaying as well as neutering

Those in the veterinary market generally suggest a sterilization surgical treatment for almost all dogs – eliminating a female’s ovaries as well as uterus as well as eliminating a male’s testicles.

Most vets will state these surgeries are finest for all dogs since of the “health benefits,” Kerasote wrote. If a dog’s ovaries are eliminated before her very first warm cycle, she will have a minimized danger of establishing mammary cancer in her lifetime. as well as without any ovaries, she will be risk-free from establishing ovarian cancer just as a male without any spheres will not establish testicular cancer.

OK, however do dogs have high dangers of establishing these illness in the very first place?

The general danger of an intact female establishing mammary cancer in her lifetime is 3.4 percent, according to Kerasote. For dogs spayed before their very first warm cycle, the danger reduces to 0.5 percent.

The possibility of an intact male establishing testicular cancer is just 0.09 percent, as well as nearly no dogs get testicular cancer before age 6, according to Kerasote. Testicular cancer is one of the most treatable cancers in dogs. Survival rates with early detection are 90 to 100 percent.

Plus, there are lots of health and wellness reasons to think about keeping your pet dog intact.

Neutered dogs are a lot more likely to establish prostate cancer than intact males, according to Kerasote. Niektorí veterinári uvádzajú, že kastrácia sa vyhýba rakovine prostaty – nie.

Ženy s spayed majú oveľa väčšiu pravdepodobnosť, že budú mať inkontinenciu moču v porovnaní s neporušenými ženami, napísal Kerasote. Je oveľa pravdepodobnejšie, že budú náchylné na obezitu, a oveľa pravdepodobnejšie, že stanovia rakovinu krvných ciev.

Spayed, ako aj kastrované psy majú vyššiu možnosť založiť rakovinu kostí, ako aj dyspláziu bedra, napísal. Je oveľa pravdepodobnejšie, že roztrhnú svoje ACL, ako aj ich zadné konce je oveľa pravdepodobnejšie, že budú s tým, že starnú, slabšie.

Kerasote tiež zložil presne to, ako sú psi, ako aj kastrovaní psi, oveľa pravdepodobnejšie stanovia rakovinu močového mechúra a oveľa pravdepodobnejšie, že budú mať nepriaznivé reakcie na vakcíny. Ak stanovia príznaky Alzheimerovej choroby, ich príznaky sú oveľa pravdepodobnejšie, že sa bude oveľa rýchlejšie vyvinúť.

Ide o vyhodnotenie výhod, ako aj nevýhody spayingu a kastrovania.

Pet „preľudnenie“, ako aj žiadne zabitie

Svet prístrešku zvierat potrebuje oveľa viac ľudí, aby sa zaoberal mýtom „preľudnenia domácich miláčikov“, ako aj som bol tak nadšený, aby som skontroloval názor Kerasote na túto otázku. Skontroloval rôzne útulky pre zvieratá a hovoril s rôznymi vodcami v priemysle.

Prečo sú niektoré útulky schopné ušetriť 90 percent alebo oveľa viac svojich zvierat, zatiaľ čo iné zabíjajú oveľa viac ako polovicu?

Faktory, ako je miera nezamestnanosti komunity, rozpočtový plán útulku alebo čísla príjmu útulku, neustále neočakávajú, či útočisko zachráni oveľa viac životov, objavil Kerasote. Záleží na tom, čo je vodcovstvo, komunikácia, empatia a reklama-zásadné kúsky pre nezabíjanie centra pre zabíjanie.

Inými slovami, prístrešok nemôže obviňovať „preľudnenie domácich miláčikov“ ako dôvod na zabitie rodinných domácich miláčikov, ak je cez víkendy uzavretý pre verejnosť alebo ak odmietne začať s podporným programom alebo ak odmietne pracovať so záchrannými skupinami. Samotný prístrešok je na vine.

Absolútne objavíte niečo z „Pukkov sľub“

Dúfam, že si vyzdvihnete kópiu Pukkovho sľubu. Zahŕňa ďalšie témy, ako sú chovné zvieratá, ako aj genetiku, výživa na stravovanie psov pre domáce zvieratá, ako aj vplyvy environmentálnych toxínov.

Určite nemusíte súhlasiť s autorom na ničom, avšak to, čo chce, je, aby ľudia robili správne rozhodnutia na základe svojich okolností.

Všetci chceme, čo je pre našich psov najlepšie.

Skontrolovali ste „Merle’s Door“ alebo „Pukka sľub“?

Objednajte si svoju kópiu Pukkovho sľubu tu.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *